agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wykonałam bardzo delikatne LO z wykorzystaniem papierków, które sama zaprojektowałam. Zawsze gdy sięgam po te papiery przypomina mi się, ile siedziałam nad tymi kwiatami :) i pojawia mi się uśmiech na twarzy.... Taki odruch bezwarunkowy...

Z początku przerażało mnie wycinanie... o zgrozo, ale jak tutaj nie stawić czoła własnym elementom, malowanym akwarelami i kompozycjom? O nie! Musiałam podjąć wyzwanie :) stwozyłam kwiecistą pracę w różach... :p Nie ma drutów...

99

99

99

Właśnie zaprojektowałam i wypaliłam pierwsze szablony pod te papiery. Są odwzorowaniem niektórych elementów kolekcji, więc niebawem pokażę Wam, jak się prezentują na pracach. Mam nadzieję, że botaniczne elementy przypadną Wam do gustu. Mi się podobają, ale ja mogę być niestety mało obiektywna hehehe :) bo sama je robiłam.

W tej pacy użyłam folii do złoceń przepuszczonej przez szablon. Mieni się ładnym odcieniem złota, które delikatnie podkreśla wzór szablonu. Używałam do złoceń kleju NUVO z firmy Tonic, i niestety okazał się za rzadki. Klej ogólnie jest fantastyczny i jest ciekawym produktem, natomiast ja osobiście wolę kleić na heavy body gdyż jest gęste i nie rozchodzi się pod szablonem. 

99

99

99

99

 

Pozdrawiam Was cieplutko i wracam do pracy... a jest jej ostatnio sporo, o czym się niebawem sami przekonacie mam nadzieję :)

Aga