agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Juz mamy na tapecie marzec więc z początkiem nowego miesiąca zapraszam na cudowne wyzwanie na blogu More Than Words. Zajrzyj na bloga i zobacz, jakie fantastyczne nagrody od naszych sponsorów można otrzymać. Jest o co grać. Sprawdź, jakie są warunki prac aby zrobić ją zgodie z naszymi wytycznymi.

Jako inspirację wykonałam layout z papierami, które malowałam i projektowałam dla ScrapAndMe. Papiery są bardzo wdzięczne do pracy, więc mam nadzieję, że się na nie skusicie, tym  bardziej, że powoli się kończą :) i nie będą dostępne. 

111

Word Inspiration - COMFORTABLE
Creative Challenge - COLOUR COMBO
 
What does the word COMFORTABLE inspire you to create?
You can choose to use the actual word somewhere on your project 
or simply be inspired by it.  Since words are an integral part of our challenges, we want to know how this month's word stimulated your creative process, so please do explain in your blog post how it inspired you if it isn't obvious in your work.

This month, we offer you a beautiful COLOUR COMBO as the creative challenge. Your task is to use at least 3 colours from our cozy colour palette. You can combine with any neutral colour like white, black, ivory or kraft. So snuggle down, get comfortable and start creating!

666

6

6

MTW 201803 MainMTW 201803 Main

Pozdrawiam i zycze miłego dnia wszystkim.

Aga