agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Kawałek vintage - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzisiaj mam kolejną pracę, w której użyłam nowych produktów marki AB Studio. Pojawiły się w niej nowe maski i stemple, które naprawdę pozwalają uzyskać ciekawe efekty.

Jestem fanką stylu vintage i uwielbiam się produkować nad powierzchnią pótna, tektury czy okładki zeszytu. Lubię ciekawe spękania, struktury i dodatki. W tej pracy jest wszsytko to, co kocham najbardziej. 
Do wykonania obrazu użyłam wspaniałych, mocno napigmenotwanych tuszy akrylowych marki Renesans. Nie są one szczególnie łatwe w użyciu, z uwagi na fakt iż są bardzo płynne, ale efekt jaki można nimi uzyskać jest naprawdę ciekawy. Użyłam szablonu z dużymi kołami. Zaprojektowałam go, gdyż takich dużych grochów brakowało mi na rynku. Zobaczcie, jak możnafajnie za ich pomocą wyróżnić spękania czy stemple...oraz inne media.  Więcej ciekawych szablonów i stempli znajdziecie w moim sklepie AB Studio.

Dodatkowo użyłam tekturek firmy Laserowe Love, które bardzo odpowiadają moim wymaganiom. Przyjrzyjcie się szczególnie pięknym papierom, które są niepowtarzalne i niezwykle urokliwe. Namalować takie cuda to nie lada wyczyn i ogrom pracy:). Cieszę się, że mam zapas ich produktów i będę mogła podziałać z nimi, bo warte są uwagi.

1112

1112

1112

1112

1112

1112

1112

BIG hugs for you my friends :)

Aga

I used:

       mixmedia set 5jpg    mixmedia set 1         ID 78