agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Nowe papiery marki AB Studio pozwalaja na tworzenie bardzo klimatycznych prac. Nie ważne, czy to jest layout, kartka, art journal, junk journal czy tęz inna forma pracy. Najważniejsze jest to, że przyjemnie się z nimi pracuje :)
Do tej pracy użyłam kolekcji "in Wonderland", natomiast elementy do wycinania są z samodzielnych arkuszy, które dostępne są na sztuki w moim sklepie. Można stworzyć z nimi naprawdę piękne prace i mam nadzieję, że skusicie się na te kolekcje. Aby nie zakywać papieru, aby pokazać go jak najwięcej, postanowiłam praktycznie nie używać mediów. 
Wpis wykonałam w zeszycie mediowym, który niebawem pojawi się w regularnej sprzedaży :) ale więcej o nim napisze, jak już będzie u nas w sklepie.
 
53
 
55
 
55
 
55
 
55
 
55
 
55
 
Za pomocą kredek Gelatos Faber Castell wykonałam delikatne tło  użyciem nwowego szablonu marki AB Studio zaprojektowanego przez Pascale B. Scrap. Szablony są kompletną nowością, więc niebawem pojawią się w sklepiku w zakładce nowości.
 
55
 
1. użyłam do zagruntowania przezroczystego gesso, aby papier nie wciągał farby
 
P7080782

 

 
   2. przyklejam wszsytkie elementy na stronie. Umieszczam je na kawałki tektury aby podnieść kompozycję do góry a tym samym uzyskać efekt delikatnego 3d
 
9

3. wybrany przez siebie szablon smaruję żelem, może być to heavy body żel z dowolnej firmy, przykładam do papieru aby zostawić mediumna papierze

6
 
5
4. całośc chlapię farbą Dylusions rozcięczoną z wodą. Używam do tego wykałaczki do szaszłyków :) Jak dla mnie musi być ona cieńka i elastyczna, bo inaczej wychodza duże i toporne krople.
 
P7080782
5. za pomocą kredek Gelatos delikatnie ozdabiam tło aby nie zakryć całości papieru
 
P7080782
 
Pozdrawiam
Aga
 
Uzyłam:
fb
 
fb