agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

If you're lucky... vintage page - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Lubicie ziemiste kolory? Ja je osobiście uwielbiam. Mogą z początku wydawać się nudne dla tych, co kochają pastele, ale ja doceniam ich spokój. Dzisiaj zrobiłam wpis do journala, który umieściłam na bawełnianej stronie. Ciężko się mediuje na materiałach, gdy nie używasz dużej ilości gessa do zagruntowania powierzchni, jednak ma to swoje uroki.Praca urokliwa na swój sposób. Do wykonania wpisu użyłam elementów do wycinania z arkuszy AB Studio. Bardzo lubię się nimi bawić i zawsze wycinam sobie w wolnej chwwili elementy, aby były pod ręką gdy zapragnę ich użyć... Dodatkowo moje ulubione róże z tyłu okładki papierów "Be Gentle" dodają smaczku.
 
 
60
 
60
 
Moja praca jest wyjątkowo mało postemplowana, ale to dlatego że do tego rodzaju wpisów nie lubię używać dużej ilości stempelków. Nie mogłam się jednak oprzeć i wykorzystałam cyfry i ciąg liter, które są proste ale i genialne w tej swej prostocie. Idealnie uzupełnią każdą przestrzeń czy tło! Jakość moich stempli AB Studio jest naprawdę zaskakująca :) To nie jest pycha, ale fakt. Ten kto spróbował moich stempli wie, że to jest najwyższa jakość!
 
60
 
60
 
60
 
60
 
60
 
60
 
Do struktury wykorzysałam maskę No 15 z AB Studio(link poniżej w miniaturkach) oraz genialne pasty strukturalne z DailyArt. To bardzo dobre produkty i kosztują naprawdę małe pieniądze. 
 
60
 
60
Uzyłam:
Vintage elements AB studio 4   Vintage elements AB studio sheet 3     ID 79   ID 15
 
Pozdrawiam Was i zyczę pięknego dnia!
Aga