agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Arkusze z elementami do wycinania to takie arksze papierów, które mogą nam pomóc w wielu sytuacjach.Już pisałam o tym w poprzednim poście. Dzisiaj zagospodarowałam arkusz, który na pierwszy rzut oka może się wydawać trudny do użycia... ale taki nie jest. Uwielbiam go z wielu powodów, a dzisiaj zdradzę dlaczego...
Jak dlamnie arkusz z elementami do wycinania 3/4 jest chyba najbardziej kreatywnym arkuszem, który zmusza do myślenia. Mam na myśli tutaj okładkę, która jest wkomponowana w całość papieru. Zapewne zastanawiacie się, co można z z niej zrobic? Ja zrobiłam dzisiaj sobie ręcznie robiony journal, gdzie użyłam okładki z papieru zgodnie z jej przeznaczeniem przy projektowaniu. W środku umieściłam papier czerpany, który będzie mi służył do wpisów. Na okładce umieściłam twarz kobiety z innego arkusza AB Studio.
Całość okładki pokryta jest woskiem, dlatego może wydawać się mało wyraźna. Ostatnio zafascynował mnie wosk i staram się umieszczać go odczasu do czasu na pracach w stylu vintage. Uzyłam również szabonu i pasty drobnoziarnistej marki Renesans. Szablon jest nowością marki AB Studio i jest projektu Pascale B. Scrap, która z nami współpracuje.
 
88
 
88
 
88
 
88
 
88
 
88
 
88
 
88
Po kluknięciu w zdjęcie zostaniesz przekierowany na sklep do produktów :)
 
użyłam:
Vintage elements AB studio 6Vintage elements AB studio 6 id 88
 
Pozdrawiam
Aga