agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Arkusze z elementami do wycinania to takie arksze papierów, które mogą nam pomóc w wielu sytuacjach.Postanowiłam uzyć dzisiaj elementów do wycinania z różami. Zaprojektowałam je w stonowanych kolorach, aby nie stwarzały problemów przy pracach. Czasami bardziej neutralny kolor powoduje, że można zrobić bardziej delikatną pracę i użyć papier do większej ilości projektów.
Starałam się, aby arkusze nie były problematyczne w wycinaniu. Uważam, że wycinanie godzinami elementów czy kwiatów to strata naszego cennego czasu. Co to za filozofia wyciąć dużo elementów? W zasadzie żadna, ale ja szanuję swoje palce i czas :) Elementy w papierach do scrapbookingu marki AB Studio są zdecydowanie większe, niż te spotykane u innych producentów. 
Dzisiaj mam dla Was szmaciaka, którego zrobiła dla mnie w prezencie Wu Wu Zatoka wspomnień. Do wykonania tej strony użyłam papierów "Be Gentle", pocięłam je na małe paseczki, przykleiłam i zagruntowałam cieńką warstwą gesso. Następnie wykorzystałam stempel z zestawu AB Studio serce oraz taśmę. Bardzo lubię te stemple, gdyż fajnie uzupełniają pracę... 
Wszystkie wykorzystane produkty w pracy znajdziesz w moim sklepie TUTAJ!
 
43
 
43
 
Tutaj widać, jak użyłam kwiatów z arkusza do wycinania. Uwielbiam te kwiatki. Są naprawdę delikatne i subtelne... i mam nadzieję, że w kolenych pracach pokażę Wam jak można w różnorodny sposób ich użyć.
 
43
 
43
 
43
 
43
 
43
do pracy użyłam:
 
Be Gentle AB Studio page bonus  Vintage elements AB studio 7   mixmedia set 5jpg   ID 66