agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Creativity takes courage - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kiedy tylko mam wolną chwilę, walczę z tym, aby nie siedzieć przy komputerze. Dzisiaj miałam okazję pobrudzić się i zrobić za pomocą moich nowych szablonów mediowego taga. Wybrałam mieszankę niebieskiego, złota oraz bieli. Użyłam farb akrylowych marki Renesans, które bardzo lubię, Są dobrze kryjące, mają idealną konsystencję do zabawy mediowej, ale też dużym atutem jest cena. Lubię używać małych tubek 20ml COLOUR, ale tez duże tuby niosą ze sobą dużo radści na dłuuuugi okres czasu.

Nie miałam już żadnych starych gazet w domu, więc udałam sie do mojej ukochanej sąsiadki Pani Marty, która poratowała mnie starym numerem Polityki :) Coś wyczytałam, a reszte podarłam i zrobiłam z niej taki troszkę kolaż. 

Szablon, który użyłam do pracy możecie zakupić TUTAJ. Dodatkowo miejscami poodbijałam stempelek kwiat ala magnolii, który natuszowałam białym, wodoodpornym tuszem.  Stempel moożecie zakupić TUTAJ. Stempelek idealnie nadaje się do kolorowania, ale ja lubię stemplami tworzyć tła, więc tutaj też sobie nim pomogłam. 

plat13

plat10

plat10

plat10

plat10

plat10

Pozdrawiam Was serdecznie!

Aga

użyłam:

ID 31     4peony