agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Aby pokazać możliwości stempli kwiatowych marki AB Studio przygotowałam tutorial, na którym można poznać mój prosty sposób na kolorowanie stempli. Kiedy maluję grafiki, poświęcam im bardzo dużo czasu, natomiast kiedy jest potrzeba zrobić kartkę :) należy zrobić to w miarę szybko ... Przecież nikt nie będzie siedział nad kartką 30h...
 
Skupię się dzisiaj na opisaniu Wam stempli marki AB Studio. Stemple dostępne w sklepie są to stemple gumowe, bardzo wysokiej jakości. Wyprodukowane są tak, aby odbitki były bardzo precyzyjne, z czego jestem niezwykle dumna. Są to stemple sprzedawane bez bloczków, do samodzielnego montażu na piance lub drewienku, czy też bloczku akrylowym. Dla mnie nie jest problemem montować stempli na bloczku. Jeśli zachowa się ich czystość, to śmiało można je przyczepiać do bloczka. Jeśli już je mocno brudze, a brudzę stemple mediowe wykorzystywane to tła, to wówczas przyklejam je do bloczka za pomocą kawałka taśmy dwustronnej.Stempli do  tła absolutnie nie znoszę montować na niczym sztywnym, gdyż tracę wówczas możliwość swobodnego stemplowania na powierzchni. 
 
Do wykonania tego taga użyłam stempli z zestawu "Dream"  oraz "Flower Power", które uwielbiam. Posiadają one różnej wielkości kwiatki, dzięki czemu można z nimi wykonać duży layout, małą kartkę czy też boxa. Wydaje mi się, że są bardzo ale to bardzo uniwersalne. Linie stempla są cieniutkie, więc kwiatki po orbiciu nie są ciemne i toporne-to też jest bardzo istotne. Zdecydowałam się na szkice tych kwiatów właśnie dlatego, że większość dostepnych stempli na naszym rynku sylikonowych mają bardzo grube linie po odbiciu. Z moimi kwiatami swtorzysz naprawdę piękne i subtelne prace :)
 
30
 
30
 
Dodatkowo użyłam do taga wyciętych elementów z nowych papierów marki AB Studio. Kolekcja "Be Gentle" jest kopalnią pomysłów :)
 
30
 
30
 
30
 
30
 
VIDEO:
 
Mam nadzieję, że tutorial będzie przydatny w pracy ze stemplami i akwarelami :)
Pozdrawiam serdecznie.
Aga
 
użyłam:
 
kwiaty 3  peony dream  Mandala 01  scrapbooking paper be gentle page 910  Be Gentle AB Studio page bonus