agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dzisiaj mam zaszczyt na blogu po raz pierwszy przedstawić Wam nowości marki AB Studio, jakimi są cudowne tła do prac mediowych i nie tylko. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu... Obiecuję, że niebawem pojawi się ich więcej i więcej. Pokażę różne zastosowania tych teł :) A tymczasem przedstawiam je...

Mini album with "Dreamland" paper collection - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Today I want to show you my tiny album made from AB Studio "Dreamland" paper collection. I tried to show the papers in full size so that I didn't use any media here. I hope You like this :)

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Today I want to show you how to make easy and fast background with AB Studio stamps and Brusho powders. Water together with powders can give great effects under one condition: the water must be delicately sprinkled by atomizer which only gives delicate mist, not water streams. The mist will perfectly dilute the powders on watercolor paper. I hope you like this way and will share with your effects. The colors for today remind me autumn- they are ideal for halloween tag. Have a nice creative day.

Vintage tag with new AB Studio papers "Dreamland" - 3.7 out of 5 based on 3 votes

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
Nowe pappiery AB Studio dają ogromne możliwości. jest to połaczanie ciekawym mediowych teł w styu vintage ale też pięknych kwiatów i elementów do wycinania, które pozwają na stworzenie pięknych i różnorodnych prac. Dzisiaj pokazuję jeden z pierwszych projektów wykonany z tych papierów.

If you're lucky... vintage page - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Lubicie ziemiste kolory? Ja je osobiście uwielbiam. Mogą z początku wydawać się nudne dla tych, co kochają pastele, ale ja doceniam ich spokój. Dzisiaj zrobiłam wpis do journala, który umieściłam na bawełnianej stronie. Ciężko się mediuje na materiałach, gdy nie używasz dużej ilości gessa do zagruntowania powierzchni, jednak ma to swoje uroki.Praca urokliwa na swój sposób.