Offcanvas Section

You can publish whatever you want in the Offcanvas Section. It can be any module or particle.

By default, the available module positions are offcanvas-a and offcanvas-b but you can add as many module positions as you want from the Layout Manager.

You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.

Home

agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nie wiem jak Wy, ale uwielbiam styl vintage i projekty proste, szybkie w wykonaniu ale też takie, które są w stanie zadowolić mnie wizualnie. Dzisiaj mam kolejną pracę dla Lindy's Stamp Gang wraz z tutorialem.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zbliża się okres świąt, więc powoli wypełniam swoje mieszkanie drobiazgami. Z uwagi na brak czasu na ozdabianie, postanowiłam zacząć stosunkowo wcześnie :)

Szkatułka pomalowana farbą impasto - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Postanowiłam pomalować impasto drewnianą szkatułkę. Farba jest dosyć gęsta, jednak przy dodaniu wody gdy jeszcze całkiem nie zaschnie na powierzchni można ją fajnie rozprowadzać. Jak już zaschnie, jest permanentna, tak więc jak chcecie podjąć próby z tego typu mediami to musicie o tym pamiętać. Użyam dwuch odcienie zieleni, ciemniejszej takiej wpadającej w szmaragd oraz trawiastej jasnej zieleni. Chciałam uzyskać efekt jak by ombre na powierzchni, ale tylko miejscami.