Offcanvas Section

You can publish whatever you want in the Offcanvas Section. It can be any module or particle.

By default, the available module positions are offcanvas-a and offcanvas-b but you can add as many module positions as you want from the Layout Manager.

You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.

Home

agabaraniak71@gmail.com

AgaBaraniak.com

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Today, I have painted with my watercolors a background which meets the challenge. I believe a human being was created to travel, discover and learn by experiencing through his or her whole life. It is our destination. A walk can be the one around the world or park or...whatever place and way you like it.
You don't need eyes to see, you need vision...

Czy do anioła jest daleko? - 4.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Dzisiaj mam aniołka? Powiedzmy, że to aniołek... wykonanego akwarelami i gwaszami dla Scrapińca. Jak zobaczyłam nowości przysłane przez Dominikę, wiedziałam, że muszę te skrzydła ogromne tak wykorzystać... Aby ich nie demonizować, pozłociłam je delikatnie i niedbale-zgodnie z zamysłem. 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Witajcie. Dzisiaj zrobiłam w ramach inspiracji dla Scrap&Art okładkę mojego nowego journala, który sobie zakupiłam. Uwielbiam zeszyty Cansona, gdyż mają fajny papier w srodku nadający się do mixed media. Obiecałam sobie, że ten journal nie będzie taki mocno 3d, gdyż przy mocno warstwowych kartach mam poważny problem z robieniem kolejnych wpisów.
Całość procesu powstawania możecie obejrzeć na tutorialu...

Akwarele suche RENESANS oraz inne ciekawostki i nowości - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Witajcie. Przygotowałam szybki filmik, na którym znajdziecie paletę 54 kolorów półkostek akwareli suchych marki Renesans. Na filmie pokazuję, jak się rozmywają kolory po całkowitym wyschnięciu akwarelek.
Akwarele Renesans występują w 54 kolorach, których wykaz znajdziecie w opisie filmu, lub poniżej na końcu posta.
Są one wytwarzane z gumy arabskiej i polskiego miodu akacjowego. Niemal w całości proces wytwarzania jest wykonywany ręcznie :) Wiem co piszę, bo widziałam :)
Przy produkcji akwarelek używa się pigmentów organicznych i nieorganicznych, między innymi wykorzystuje się polskie kadmy i kobalty. Półkostki są przepięknie skomponowane kolorystycznie. Zapraszam do obejrzenia filmu na moim kanale YouTube.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dzisiaj w ramach inspiracji dla Scrap&Art przypomniałam sobie o kredkach olejnych z Primy Marketing, zwanymi potocznie pastelami olejnymi. Co mi się w nich podoba to to, że są strasznie wydajne. Drugą sprawą przeważającą nad zakupem jest to...